אודות האתר  
למבקרי zahal.co.il  שלום רב,


אתר זה הוקם, לאחר שנחשפתי לשחיתות הבלתי נסבלת הפוקדת כיום חלק מצה"ל.

שמי קארין בר-לב. לאחר עשר שנים שבהם התגוררתי בשוויץ עליתי לישראל מלאת אהבה לארץ, התגייסתי לחיל המודיעין, יחידה 8200. וכמו רבים מאיתנו באתי עם המון מוטיבציה לתת את מיטבי לצבא.

לאחר כשנה, יצאתי לקורס קצינים. סיימתי את בה"ד 1 מדורגת בשליש העליון, הייתי מועמדת לחניכה למופת, וקיבלתי סוציאומטרי  גבוה. לצערי הרב, ההשלמה, לא עברה בצורה כה חלקה. בגלל דעותי הפוליטיות בנושא ההתנתקות ובגלל שהתלוננתי בפני מפקדת הקורס על התנהגותו של מפקד הצוות שלי א.ד.,  הוא דאג להתנכל לי בכל דבר אפשרי. מאחר שלא הייתה לו שום סיבה מוצדקת להדחתי, הוא החליט לעשות זאת בימים האחרונים להשלמה. הוא לא הסכים לפרט לי בכתב את סיבות שבגללן הועלתי לוועדת ההדחה. מכוון שהחלטתי לומר לוועדות את האמת לגבי אותו קצין נתקלתי בחומת מגן שהגנה על דברי הכזב של אותו קצין. בכל וועדה שונו לי הסיבות להדחה, ואי האמיתות בין ועדה לועדה זעקו לשמיים, אולם העובדות לא הפריעו לאותם קצינים בוועדות להחליט על ההדחה. הם לא נתנו לי כל אפשרות אמיתית להתגונן.
בכל מהלך של קורס הקצינים - החל מבה"ד 1 ועד לסוף ההשלמה לא הועלתי לשום ועדת הדחה - לעומת מספר רב של צוערים שעלו לוועדות הדחה מספר פעמים וכולם חזרו להמשך הקורס רק מכוון שהם לא אמרו את דעתם האמיתית בפורום ההדחה - ואני, שסרבתי להיות קצינת "יס-מן" בהתאם למה ששידרו לנו במהלך ההשלמה - הודחתי בפיתאומיות מבלי כל התראה. 

לאחר ההדחה פניתי לנציב קבילות חיילים, שם התגלת לי השחיתות הניבזית של קצינים בכירים בתוך המערכת הצה"לית. למרות כל השקרים, הקצינים אשר היו מעורבים בפרשה, תיאמו עמדות, שיקרו וכך ושיבשו את מהלך התחקיר. למזלי, חלק מן השקרים ניתנים בקלות להפרכה.
כך למשל, באחד המכתבים טענו שהודחתי מאחר שנכשלתי במבחן האחרון. אולם כדאי לציין  שהמבחן האחרון (שאת תצאותיו אגב, לעולם לא זכיתי לראות), נעשה, לאחר שהועלתי לוועדת הדחה! וזו רק דוגמא קטנה למסכת של שקרים.
וכך הם המשיכו להמציא עוד ועוד שקרים.

פניתי לרמטכ"ל דן חלוץ ולפניו לסגן הרמטכ"ל ולראש אכ"א (ולא נזכיר את הקשלרי"ת שמככבת במהלך ההדחה) וכולם העבירו את התפוח הלוהט מידיהם לגוף אחר שיבדוק (או שהסתמכו על אותו גוף שהדיח  ....)
מומלץ מאד שתיכנסו לגוף הכתבה ותיקראו את כל המסמכים ולא תאמינו שזה צה"ל שאליו אנו הולכים באהבה. פשוט ביזיון - איך שאותם קצינים מתנהגים אלינו. כל קצין בדרגה גבוה מתנהג כאילו צה"ל זו החצר הביזנטית שלו.

לו היה מדובר במדינה אחרת, ככל הנראה לא הייתי מטריחה את עצמי לנסות להביא את האמת לאור. אך מאחר שמדובר במדינה שלנו, הנושא כה קרוב לליבי.

השחיתות הורסת כל דבר טוב. החל מהגדלת הפערים החברתיים , ועד צימצום רוח ההתנדבות הכל-כך גדולה וכל כך חיונית שלנו.

 
אתר זה הקמתי באמונה שלמה שנצליח לנקות את צה"ל מקצינים מושחתים אשר אין להם מקום במערכת נפלאה זו. כולי תקווה שיחד נצליח להביא לשינוי משמעותי .
כדי ששוב "תדע כל אם עבריה, כי מסרה את גורל בנה למפקדים הראויים לכך".

בכבוד רב,

קארין בר-לב


 
מה צריכה להיות התגובה של ישראל לפיגוע ב
  להיכנס לפעולה נרחבת בעזה ולחסל את צמרת החמאס
  להבליג
  להגיע סוף סוף להסכם שלום, גם אם זה ידרוש החזרת שטחים
אקווה - בניית אתר, בניית אתרים, אחסון אתרים,הקמת אתרים
מונה מבקרים: 77,039